Nový Lipník zahájil II. etapu

O projektu

Po úspěšném prodeji první etapy výstavby projektu Nový Lipník a spoustě spokojených klientů, kteří již bydlí ve svém novém vysněném bydlení, jsme zahájili výstavbu druhé etapy, v rámci které si Vám dovolujeme nabídnout nové řadové domy, dvojdomy a pozemky k individuální výstavbě.

Lokalita projektu Nový Lipník je ideální místo pro moderní bydlení v blízkosti historické části města Lipníku nad Bečvou. Je ideální pro ty, kteří hledají bydlení s kvalitami rodinného domu, jako jsou soukromí, terasa nebo zeleň, ale současně s výhodami standardních bytových nebo řadových domů, jako jsou například společné služby nebo menší nároky na údržbu, navíc s dostatkem parkovacích ploch. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení.

V rámci projektu vznikají nové byty a domy určené k prodeji nebo k pronájmu v architektonicky jednoduchých a přitom vzhledově atraktivních domech s minimem komplikovaných stavebních detailů a se zajímavým materiálovým řešením. Díky své vnitřní rozmanitosti nabízí výstavba široký výběr různých typů nemovitostí pro široký okruh zájemců. U přípravy projektu byl kladen velký důraz na ekonomiku bydlení nejen z hlediska pořizovací ceny, ale i nákladů na provoz a údržbu. Podle přání klienta bude rovněž možné před dokončením upravovat dispozice v jednotlivých bytech, případně si vybrat z několika předem připravených variant vnitřního vybavení.

Výstavba byla zahájena v roce 2017 a probíhá ve více etapách. V první etapě jsme Vám nabídli 6 řadových domů a jeden bytový dům s čtrnácti bytovými a nebytovými jednotkami a pozemky k individuální výstavbě. V dalších etapách, kdy druhou etapu jsme již zahájili, pak bude realizována centrální část se dvěma bloky obsahujícími vždy 6 řadových domů a druhým bytovým (polyfunkčním) domem, s dalšími bytovými jednotkami. V zadní části lokality se pak budou nacházet kompletně zasíťované pozemky k individuální výstavbě rodinných domů s atraktivními výměrami.prodejce

metr2 reality s.r.o. Litovelská 1340/2c
779 00 Olomouc

IČ: 27779661
DIČ: CZ27779661

developer

VASTAINVEST s.r.o. Cejl 504/38, Zábrdovice
602 00 Brno

IČ: 25838903
DIČ: CZ25838903

Naďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Finanční poradce
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.

Odesláním souhlasím, aby společnost Metr2Reality s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.