O projektu

Projekt Nový Lipník je ideální místo pro moderní bydlení v blízkosti historické části města Lipníku nad Bečvou. Je ideální pro ty, kteří hledají bydlení s kvalitami rodinného domu, jako jsou soukromí, terasa nebo zeleň, ale současně s výhodami standardních bytových nebo řadových domů, jako jsou například společné služby nebo menší nároky na údržbu, navíc s dostatkem parkovacích ploch. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení.

V rámci projektu vznikají nové byty a domy určené k prodeji nebo k pronájmu v architektonicky jednoduchých a přitom vzhledově atraktivních domech s minimem komplikovaných stavebních detailů a se zajímavým materiálovým řešením. Díky své vnitřní rozmanitosti nabízí výstavba široký výběr různých typů nemovitostí pro široký okruh zájemců. U přípravy projektu byl kladen velký důraz na ekonomiku bydlení nejen z hlediska pořizovací ceny, ale i nákladů na provoz a údržbu. Podle přání klienta bude rovněž možné před dokončením upravovat dispozice v jednotlivých bytech, případně si vybrat z několika předem připravených variant vnitřního vybavení.

Výstavba byla zahájena v roce a probíhá ve více etapách. V první etapě Vám nabízíme 6 řadových domů a jeden bytový dům s patnácti bytovými jednotkami. V dalších etapách pak bude realizována centrální část se třemi bloky obsahujícími vždy 6 řadových domů a dalším bytovým (polyfunkčním) domem, s dalšími bytovými jednotkami a komerčními prostory. V suterénu bytového domu se budou nacházet i parkovací stání. Následně bude probíhat výstavba dvojdomů a samostatných rodinných domů v klidové západní části, individuální výstavba rodinných domů v severní části a případná dostavba centrální části podle aktuálních podnětů a potřeb projektu.prodejce

metr2 reality s.r.o. Litovelská 1340/2c 779 00 Olomouc

developer

VASTAINVEST s.r.o. Nová ulice 1293 779 00 Olomouc

Naďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Finanční poradce
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.