INVESTICE DO NOVÝCH BYTŮ, DOMŮ A POZEMKŮ V LIPNÍKU

V rámci projektu Nový Lipník nabízíme k investičnímu prodeji a případnému následnému pronájmu byty, domy a pozemky v klidné části Lipníka v příjemné občanské komunitě, s výbornou občanskou vybaveností, ideálním napojením na dálnici D1 (pouhé 3 minuty od lokality bydlení) s dostupností do Olomouce, Přerova nebo Hranic do 20 minut! Až o třetinu nižší kupní cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouci!

Výstavba je situována na jižním ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem na Helfštýn. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení, ale i pro vytvoření příjemné a aktivní občanské komunity.

Investujte do nemovitostí v Lipníku!

Nové byty jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení.

Byty jsou součástí novostavby cihlového bytového domu nacházejícího se v klidné části města Lipníka. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk, 2+kk nebo 4+kk v různých výměrách - k bytům vždy náleží teráska a sklep v přízemí domu. Dále je možné k bytu dokoupit venkovní parkovací stání. Na podlaze jsou plovoucí podlahy, v koupelně sprchový kout. V celém bytě je podlahové vytápění, plastová okna s trojskly. Byt se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách.

Nové domy v rámci projektu Nový Lipník jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Až o třetinu nižší cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouckém regionu! Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení, ale i pro vytvoření příjemné a aktivní občanské komunity.

edná o řadové dvoupodlažní rodinné domy, jejichž součástí je komora na kola či zahradní nábytek a dvě parkovací stání před domem. V přízemí domů se nachází koupelna s oknem, vanou a sprchovým koutem, prostor na pračku a sušičku, dále pak samostatné WC (závěsné WC, umyvadlo) s úložným prostorem pod schodištěm. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu výsuvným francouzským oknem. Dřevěné schodiště do patra, kde se nacházejí tři samostatné pokoje a samostatné WC s umyvadlem. Za domy se nachází oplocená zahrada s terasou. Domy jsou nadstandardně vybaveny - v koupelně a předsíni velkoformátové dlažby, nadstandardní sanita v koupelně a na WC. V ceně prostorná kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči a jídelním stolem v hodnotě 220 tisíc Kč.

Domy jsou vytápěné elektrickým podlahovým vytápěním s termostatem v každé místnosti (velmi nízké náklady na bydlení), dále je v domě příprava na krbová kamna. Napojení na obecní vodovod i kanalizaci. V přední i zadní části domu je vyvedena voda i elektřina (osvětlení a zásuvka). Domy se nachází v klidné lokalitě města Lipník s velmi dobrou dostupností do centra města. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Skvělá dopravní dostupnost na dálnici D1 – do 3 minut! Kolaudace domů již proběhla a jedná se o první převod, tudíž budoucí kupující bude hradit daň z nabytí pouze z pozemku, vyjma pozemku pod domem. Domy jsou nachystané k okamžitému nastěhování. Energetická náročnost budovy B.

Nové pozemky v rámci projektu Nový Lipník jsou v rozlohách od 630 do 798 m2 - ideální pro investice nebo k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Až o třetinu nižší cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouci!

Pozemek se nachází v rovině, v klidné části města. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Veškeré sítě jsou nachystány na hranici pozemku (elektřina, plyn, kanalizace, voda, internet). Na pozemku je možné okamžitě zahájit výstavbu domu.

Kompletní exkluzívní realitní nabídka s podrobnými informacemi zde.RD 2.
nadzemní podlaží

prodejce

metr2 reality s.r.o. Litovelská 1340/2c 779 00 Olomouc

developer

VASTAINVEST s.r.o. Nová ulice 1293 779 00 Olomouc

Naďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Finanční poradce
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.