Zbývá už jen posledních 5 bytů, prodáno již 80 %. Dokončujeme výstavbu bungalovů jaro 2024.

INVESTICE DO NOVÝCH BYTŮ, DOMŮ A POZEMKŮ V LIPNÍKU

V rámci projektu Nový Lipník nabízíme k investičnímu prodeji a případnému následnému pronájmu byty, domy a pozemky v klidné části Lipníka v příjemné občanské komunitě, s výbornou občanskou vybaveností, ideálním napojením na dálnici D1 (pouhé 3 minuty od lokality bydlení) s dostupností do Olomouce, Přerova nebo Hranic do 20 minut! Až o třetinu nižší kupní cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouci!

Výstavba je situována na jižním ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem na Helfštýn. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení, ale i pro vytvoření příjemné a aktivní občanské komunity.

Investujte do nemovitostí v Lipníku!

Nové byty jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení.

Byty jsou součástí novostavby cihlového bytového domu nacházejícího se v klidné části města Lipníka. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk, 2+kk nebo 4+kk v různých výměrách - k bytům vždy náleží teráska a sklep v přízemí domu. Dále je možné k bytu dokoupit venkovní parkovací stání. Na podlaze jsou plovoucí podlahy, v koupelně sprchový kout. V celém bytě je podlahové vytápění, plastová okna s trojskly. Byt se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách.

Nové domy v rámci projektu Nový Lipník jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Až o třetinu nižší cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouckém regionu! Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení, ale i pro vytvoření příjemné a aktivní občanské komunity.

edná o řadové dvoupodlažní rodinné domy, jejichž součástí je komora na kola či zahradní nábytek a dvě parkovací stání před domem. V přízemí domů se nachází koupelna s oknem, vanou a sprchovým koutem, prostor na pračku a sušičku, dále pak samostatné WC (závěsné WC, umyvadlo) s úložným prostorem pod schodištěm. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu výsuvným francouzským oknem. Dřevěné schodiště do patra, kde se nacházejí tři samostatné pokoje a samostatné WC s umyvadlem. Za domy se nachází oplocená zahrada s terasou. Domy jsou nadstandardně vybaveny - v koupelně a předsíni velkoformátové dlažby, nadstandardní sanita v koupelně a na WC. V ceně prostorná kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči a jídelním stolem v hodnotě 220 tisíc Kč.

Domy jsou vytápěné elektrickým podlahovým vytápěním s termostatem v každé místnosti (velmi nízké náklady na bydlení), dále je v domě příprava na krbová kamna. Napojení na obecní vodovod i kanalizaci. V přední i zadní části domu je vyvedena voda i elektřina (osvětlení a zásuvka). Domy se nachází v klidné lokalitě města Lipník s velmi dobrou dostupností do centra města. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Skvělá dopravní dostupnost na dálnici D1 – do 3 minut! Kolaudace domů již proběhla a jedná se o první převod, tudíž budoucí kupující bude hradit daň z nabytí pouze z pozemku, vyjma pozemku pod domem. Domy jsou nachystané k okamžitému nastěhování. Energetická náročnost budovy B.

Nové pozemky v rámci projektu Nový Lipník jsou v rozlohách od 630 do 798 m2 - ideální pro investice nebo k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Až o třetinu nižší cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouci!

Pozemek se nachází v rovině, v klidné části města. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Veškeré sítě jsou nachystány na hranici pozemku (elektřina, plyn, kanalizace, voda, internet). Na pozemku je možné okamžitě zahájit výstavbu domu.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Naše realitní kancelář úzce spolupracuje s předními finančními ústavy a našim klientům poskytujeme komplexní servis při financování koupě, rekonstrukce nemovitostí, případně vypořádání podílového vlastnictví nemovitostí. Více informací na odkaze FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ | Metr2 Reality Olomouc.

MÁME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ METR2 REALITY! Kompletní exkluzívní nabídka s podrobnými informacemi zde.

Realitní kancelář Metr2 Reality OlomoucNaďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Hypoteční specialista
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.

Odesláním souhlasím, aby společnost metr2 reality s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.