PRODEJ NOVÝCH BYTŮ V LIPNÍKU

V rámci projektu Nový Lipník nabízíme k prodeji nové byty v klidné části Lipníka v příjemné občanské komunitě, s výbornou občanskou vybaveností, ideálním napojením na dálnici D1 (pouhé 3 minuty od lokality bydlení) s dostupností do Olomouce, Přerova nebo Hranic do 20 minut! Dopravní dostupnost je společně se strategickou polohou jednou z velkých výhod Lipníku. Rychlostní komunikace R35 a hlavně dálnice D47 z Olomouce na Ostravu prochází v bezprostřední blízkosti obce. Vedle železniční trati lze samozřejmě využít i některé z dálkových autobusových linek.

Až o třetinu nižší cena při srovnání s obvyklými cenami v Olomouckém regionu! Velký důraz je kladen na ekonomiku bydlení nejen z hlediska pořizovací ceny, ale i nákladů na provoz a údržbu. Podle přání klienta je rovněž možné před dokončením upravovat dispozice v jednotlivých bytech, případně si vybrat z několika předem připravených variant vnitřního vybavení.

Byty pro mladé rodiny nebo investory

Byty jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení.

Byty jsou součástí novostavby cihlového bytového domu nacházejícího se v klidné části města Lipníka. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk, 2+kk nebo 4+kk v různých výměrách - k bytům vždy náleží teráska a sklep v přízemí domu. Dále je možné k bytu dokoupit venkovní parkovací stání. Na podlaze jsou plovoucí podlahy, v koupelně sprchový kout. V celém bytě je podlahové vytápění, plastová okna s trojskly. Byt se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách.

Kompletní exkluzívní realitní nabídka s podrobnými informacemi zde.

RD 2.
nadzemní podlaží

Bytové jednotky A2

Byt je prodaný
Byt je rezervovaný
Byt je volný

Parkovací stání k bytům

Číslo parkovacího stání Cena Stav
Parkovací stání 12 57 500,- Kč
Parkovací stání 11 57 500,- Kč
Parkovací stání 10 57 500,- Kč
Parkovací stání 9 57 500,- Kč
Parkovací stání 8 57 500,- Kč
Parkovací stání 7 57 500,- Kč
Parkovací stání 6 57 500,- Kč
Parkovací stání 5 57 500,- Kč
Parkovací stání 4 57 500,- Kč
Parkovací stání 3 57 500,- Kč
Parkovací stání 2 57 500,- Kč
Parkovací stání 1 57 500,- Kč
Upozorňujeme, že uvedené ceny jsou toliko informativní, nejsou závazné, a zveřejnění informací na tomto webu není návrhem na uzavření smlouvy ve smyslu § 1731 násl. občanského zákoníku, když se jedná toliko o informativní a reklamní sdělení.
Fotogalerie

nový lipník v obrazech

prodejce

metr2 reality s.r.o. Litovelská 1340/2c 779 00 Olomouc

developer

VASTAINVEST s.r.o. Nová ulice 1293 779 00 Olomouc

Naďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Finanční poradce
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.