Zbývá už jen posledních 5 bytů, prodáno již 80 %. Dokončujeme výstavbu bungalovů jaro 2024.

Realizované prodeje bytů Etapa I. a II.

Etapa I. a etapa II. nabízela prodej bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Projekt byl úspěšně 2021 realizován a všechny nemovitosti prodány.

Výstavba v lokalitě byla zahájena v roce 2017 a probíhá ve více etapách. V první etapě jsme Vám nabídli celkem šest řadových domů a jeden bytový dům se čtrnácti bytovými jednotkami a zasíťovanými pozemky k individuální výstavbě. Ve druhé etapě byla realizována centrální část s blokem dalších šesti řadových domů a druhým bytovým domem s dalšími 12 bytovými jednotkami. V zadní části lokality se podařilo úspěšně dotáhnout prodej všech kompletně zasíťovaných pozemků k individuální výstavbě rodinných domů s atraktivními výměrami. V roce 2022 zahájíme výstavbu i prodej třetí etapy výstavby, která zahrnuje už třetí bytový dům s 30 byty, nové dvojdomy a zcela nově i samostatné bungalovy.

RD 2.
nadzemní podlaží
Fotogalerie

Vizualizace bytů - Etapa II.

Naďa Čunderlová

Prodejce

Radka Můčková

Prodejce

Lucie Musilová

Hypoteční specialista
Kontakt

Kontaktujte nás

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím níže připraveného formuláře.

Odesláním souhlasím, aby společnost metr2 reality s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.